זר מתוק | זרים מתוקים | זרי שוקולד | זרים משוקולד

זר מתוק מתנות
  שאלות ותשובות קניה מאובטחת אודותינו צור קשר דף הבית
חיפוש באתר
 
כרטיס לקוח
 
שלום אורח,    התחבר
 בחר קטגוריה

 רשימת תפוצה



 באתר שלנו תוכלו למצוא
מתנות לגבר, לאישה
ליום האהבה
ליולדת ,יום הולדת
יום נישואין,חתונה ועוד.
באתר תוכלו להזמין
זרים מתוקים לכל הארץ.
באתר ניתן לבצע
משלוח מתנות באותו היום
.
אז קדימה שילחו
זר מתוק עוד היום

קטגוריות מובילות

מתנות ליום נישואין
זר פירות
מתנות לחג הפסח
תקנון ותנאי שימוש באתר זר מתוק. קום
    דף הבית > תקנון
תקנון

מבוא
1.1
זר מתוק.קום' אתר האינטרנט 'האתר' מנהל ומפעיל חנות וירטואלית לציבור המשתמשים ברשת האינטרנט ברחבי העולם - באמצעותו ניתן להזמין ולשגר ליושבים בישראל ובעולם - עד למקום מושבו -להלן - 'מקבל המתנה'- מתנות מסוגים שונים, אשר מיועדות לאירועים שונים ומגוונים. מפרט לגבי כל מתנה ומתנה נמצא באתר וכלולים בו תאור מפורט של המתנה.

1.2
כל מזמין מתנה בכל דרך שהיא (בין ע"י הזמנה ישירה באתר ובין טלפונית) ("המזמין") מצהיר כי הוראות תקנון זה ידועות, ברורות ונהירות לו, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו ו/או מי מטעמם עקב פעולתם בהתאם לתקנון זה.
משתמשי השרות ומקבלי המתנות יקבלו מדי פעם מאתר זר מתוק.קום מייל מידע על חגים, מבצעים ושירותים חדשים. כל מדוור יוכל להסיר את שמו מרשימת הדיוור בכל מייל שיגיע אליו.

1.3
תשלום בעבור המתנה המוזמנת ניתן לבצע:
1. בכרטיס אשראי באמצעות האתר על גבי שרת מאובטח כמפורט להלן או לחילופין, באמצעות הטלפון במספרים כפי שמפורטים באתר.
2. במזומן ע"י הפקדת מזומן ב Western Union ברחבי העולם או בסניף דואר בישראל ב"מזומן בזמן" בהתאם לפרטים שימסרו טלפונית.
שירות הלקוחות של האתר עומד לרשות המזמין לכל שאלה או הבהרה נוספת וניתן לפנות טלפונית למפעילי האתר בישראל ובארה"ב לטלפונים, אשר מספריהם כדלקמן: 5511030 03 ומארה'ב 18009319091 , וכן כמובן באמצעות דואר אלקטרוני info@giftstore.co.il. שרות הלקוחות פועל בימים א - ה בשעות 0900 - 1900 זמן ישראל וביום ו בשעות 0900 - 1300. כתובת שרות הלקוחות בלפור 118 בת-ים.

הזמנת מוצרים באתר

2.1
כדי להזמין מתנות באתר עליך להזין בעמוד "עגלת הקניות", או למסור טלפונית, את כל הפרטים הנדרשים כך למשל ביחס למזמין המתנה, מקבל המתנה, סוג המתנה והמועד לאספקתה, והכול כמפורט באתר

2.2
לאחר שביצעת את ההזמנה ישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
לאחר וידוי תוקפו של כרטיס האשראי אשר פרטיו נמסרו לחיוב, או, הפקדת המזומן כמצויין לעיל ובכפוף לזמינות המתנה המוזמנת, ישלח אליך אישור סופי בדבר ביצוע ההזמנה. אישור זה יחייב את האתר לספק את המתנה הנדרשת למקבלה, בהתאם להזמנה ובהתאם להוראות תקנון זה.

2.3
כדי שנוכל לספק למקבל המתנה את המתנה המוזמנת, צריכה הזמנת המתנה להתקבל ולהיקלט באתר באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח, אספקת המתנה ולחיוב המזמין. האתר לא יוכל לספק את המתנה המוזמנת שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה בו, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת, גם אם מקור התקלה הוא במחשבי האתר.

2.4
יצויין כי האחריות, למסירת פרטים מדויקים של מקבל המתנה וכתובתו חלה על מזמין המתנה. במידה ומתנה הלכה לאיבוד או שנגרמו הוצאות נוספות כתוצאה מפרטים בלתי מדוייקים שנמסרו יחולו הוצאות אלה על מזמין המתנה והאתר יהיה פטור מכל אחריות.

2.5
הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית ועוולה אזרחית ואנו מחזיקים את מוסר הפרטים אחראי לכל נזק ו/או הוצאה שתגרם לאתר ו/או לבעליו ו/או למפעיליו עקב כך.

2.6
אנו מעריכים את העובדה שהזמנת מתנה באמצעותנו ונדאג לאבטח את המידע האישי שלך. הפרטים האישיים שימסרו בעת ההזמנה ישמרו באתר תוך הקפדה על סודיות הפרטים.
פרטי כרטיס האשראי שלך מאובטחים בשרת מאובטח של אתר זר מתוק.קום ונשמרים בשרת שלהם על מנת למנוע גישה למידע ולמירב האבטחה.

תנאי שימוש ורכישה

3.1
תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויות וחובות המזמין בעת הזמנת מתנה כלשהי באתר ופועל יוצא מכך. תנאים אלו מהווים הסכם מחייב בין המזמין לבין בעלי האתר.

3.2
האתר יספק את המתנה הנבחרת למקבל המתנה כפי שצוין על ידי המזמין בהזמנה (בכפוף להערות המתנה), בתנאי שהמתנה הנבחרת מצויה במלאי שבידינו וכן בתנאי שבבעלות המזמין כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצע מזמין המתנה. או שמזמין המתנה הפקיד במזומן לזכות האתר והמציא מספר הפקדה.

3.3
אם אין באפשרותנו לספק את המתנה המוזמנת מכל סיבה שהיא למרות שהיא מופיעה באתר, או שחברת כרטיס האשראי לא אישרה את חיוב המזמין, לא נהיה חייבים לספק את המוצרים המוזמנים. במקרה זה תשלח אל המזמין הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני ונמנע מחיוב כרטיס האשראי, אשר פרטיו נמסרו לחיוב.
למרות האמור לעיל, במקרה והינך מזמין "סל מתנה" יעשה כל מאמץ לספק את הסל על פי תיאורו באתר, אך כדי למנוע עיכובים במשלוח אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע ביצוע בקירוב ככל האפשר וברמה נאותה.

3.4
ביטול הזמנת מתנה לפני שהיא נשלחה יחוייב בדמי ביטול 5% ממחיר המתנה או 100ש"ח, הנמוך מבינהם. במידה וארגון המתנה צבר הוצאות ועדיין לא סופקה יהיה האתר זכאי לגבות את החזר הוצאותיו בסכום שלא יעלה על 50 ש"ח. במידה וההזמנה סופקה ומדובר בפרטי מזון או פריטים מתכלים או פרטים הניתנים להעתקה והקלטה ושיכפול, או פריט שהוכן במיוחד כגון, מוצאים עם הקדשה אישית, או במידה ונפתחה אריזה מקורית לא תהיה זכות להחזיר את הטובין. בכל מקרה אחר, ניתן יהיה להחזיר את המתנה, במצבה המקורי ובכפוף לסייגים המצויינים בסעיף 2.4 דלעיל בתוך עד 14 יום מיום הרכישה. במקרה כזה יוחזר מחיר העיסקה כפי ששולמה ע"י המזמין בניכוי דמי המשלוח והמזמין יחוייב בדמי ביטול 5% ממחיר המתנה או 100ש"ח, הנמוך מבינהם . מעל 14 יום מיום הרכישה יוכל המזמין להחליף מתנה(בניכוי מחיר המשלוח ובתשלום של 25 ש"ח בגין הוצאות מינהלה) במתנה אחרת באתר.
אי מימוש מתנה לאחר שנקבע מועד (מסז', טיסה וכיו"ב) ללא הודעה מוקדמת על פי תנאי המקום יחוייב על פי תנאי המקום.

תשלום ואספקה

4.1
לאחר סיום ביצוע ההזמנה, יחויב המזמין מיידית (בכפוף להסדרים ספציפיים בינו לבין חברת כרטיסי האשראי) בתשלום מלא בגין המתנה המוזמנת. תוספת דמי משלוח וטיפול תחול בכל אותם מקרים שבהם קימות הוצאות משלוח וטיפול ובהתאם לסוג המשלוח שבוחר מזמין המתנה. פרוט אפשרויות המשלוח ועלויותיהם לכל מתנה מופיע בעגלת הקניות שבאתר.

4.2
יצויין כי האתר יעשה כמיטב יכולתו לביצוע אספקת המתנה למקבלה בתאריך המבוקש ובהתאם לסוג המשלוח שנבחר אולם אין האתר יכול להתחייב לגבי שעה מדוייקת של אספקת המתנה. שכן, המשלוחים מבוצעים ע"י חברות שליחויות ובהתאם למדיניותן. כמו כן, במידה ויהיה צורך בתאום / וידוא פרטי המקבל, שומר האתר על זכותו לעשות כן גם במידה וצויין בהזמנה "הפתעה"

4.3
האתר יעשה כמיטב יכולתו לספק למקבל המתנה את המתנה המוזמנת על ידי מזמין המתנה בכפוף לאמור בסעיף 4.2 דלעיל, בהתאם למועד הנבחר על ידי מזמין המתנה, ובלבד שהפרש הזמנים בין המועד הנבחר לבין מועד ההזמנה יהיה תואם את סוג המשלוח שנבחר על ידי מזמין המתנה בעגלת הקניות. האמור בסעיף זה הינו כפוף ל"כח עליון" (שביתה, מזג אויר,מלחמה וכיו"ב). במקרים שכאלה ידחה ביצוע אספקת המתנה עד לאחר חלוף הגורם המעכב אשר לגביו אין לאתר שליטה והוא מהווה בחינת כח עליון.

4.4
אספקת המתנה למקבל המתנה תתבצע:
1. במכתב שישלח בדואר רגיל או רשום ויגדיר למקבל המתנה את המתנה שנבחרה עבורו, את כל הפרטים הדרושים למימושה וכן כרטיס ברכה כפי שימולא על ידי מזמין המתנה.
2. או בחבילה שתגיע על ידי שרות שליחים או ע"י דואר חבילות ויכלול את כרטיס הברכה כפי שימולא על ידי מזמין המתנה, בהתאם לסוג המתנה המוזמנת.
3. במידה והמזמין יהיה מעוניין לקבל את המתנה באופן ידני יוכל לעשות כך בכתובת האתר (בת-ים,בלפור 118) בימים א -ה בין השעות 10:00 – 17:00.

4.5
בעלי האתר ו/או מפעיליו לא יהיו אחראים לעיכובים באספקת המתנות הנובעים מאירועים שאינם בשליטתם - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים, אשר יפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או עקב "כוח עליון" כלשהו.

4.6
המחירים המוצגים באתר הינם בדולר ארה"ב ובשקלים חדשים, כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת. המחירים אינם כוללים תשלום בעבור משלוח וטיפול, אשר יתווספו למחיר המתנה המוזמנת בעגלת הקניות, על פי הפירוט המופיע בעגלת הקניות. אנו רשאים לעדכן את מחירי המוצרים ואת דמי הטיפול והמשלוח באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה מבוצעת כלשהי הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.

תנאים נוספים

5.1
בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו לא ישאו במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של מזמין לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממזמין לבצע הזמנות.

5.2
בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו לא ישאו באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי מזמין המתנה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

5.3
בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו שומרים לעצמם את הזכות לסגור את האתר על פי שיקול דעתם, בין היתר באם יתברר להם שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

5.4
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום הזמנת ו/או אספקת המתנות באופן מלא או באופן חלקי ו/או שלא בהתאם למועדים שנדרשו ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפו ן ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ו/או האספקה אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת ו/או אספקת המוצרים, רשאים בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו להודיע על ביטול הזמנה ספציפית כלשהי.

5.5
פניה ו/או כניסה לאתר, בין למטרת ביצוע הזמנה ו/או רכישה ובין אם לכל מטרה אחרת, מהווה הבעת הסכמה של הפונה לקבלת מידע באופן שוטף באמצעות הדואר האלקטרוני ביחס לפעילות המבוצעת ו/או מוצעת באתר, וזאת אלא אם הודיע הפונה אחרת.
אין באמור לעיל כדי להטיל מחויבות כלשהי על האתר ביחס למשלוח מידע כלשהו.

5.6
החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות מזמן לזמן.

אחריות

האתר יסיים את מחויבותו כלפי מזמין המתנה עם מסירת המתנה המוזמנת למקבל המתנה.

בעלי האתר ו/או מפעיליו לא ישאו באחריות כלפי מזמין המתנה בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שהאתר פעל בהתאם לפרטים שסופקו לו.

האחריות למתנות, הן הכוללות מתן שירותים והן הכוללות מוצרים, אשר פורסמו לרכישה באתר, לרבות איכותם, בטיחותם והתאמתם למקבל המתנה, מוטלת באופן בלעדי על ספקי השירות ו/או המוצרים.

בעלי האתר ו/או מפעיליו לא ישאו באחריות כלשהי לכל נזק שיגרם (אם יגרם), גוף או רכוש, למקבל המתנה עקב אספקתה לו על ידי ספק השרות או המוצר ו/או עקב איכותו ו/או בטיחותו.

בעלי האתר ו/או מפעיליו לא ישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם למזמין ו/או למקבל המתנה בשל איחורים באספקת המתנה ביחס למועד המתבקש - אלא אם כן נבע העיכוב מרשלנות רבתי של האתר. במקרה זה תהיה אחריות האתר מוגבלת לסכום השווה לכפל מחיר ההזמנה.

השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא. לא תהיה למזמין המתנה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכים ולדרישות. הכל בכפוף לכך כי האתר מילא אחר האמור בפרטי המתנה בכפוף לסייגים המתוארים בתקנון דלעיל.

האתר אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשביו, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשרות לאתר - או מי מספקיה.

מובהר בזאת, כי הזמנת מתנה כלשהי אינה מהווה חוזה לטובת צד שלישי כלשהו.



דף הבית | תקנון | הוסף למועדפים | מומלצים | תוכנית השותפים